משלוח חינם בקניה מעל 400 ₪

ג’ל וגינלי Prefert

רכישה הדרך החלקה לשני פסים מה זה פרפרט יתרונות המלצות הוראות שימוש רכישה ®PREFERT GEL הדרך החלקה לשני פסים ג’ל וגינלי Prefert הוא ג’ל נרתיקי ייחודי לשמירת רמת חומציות אופטימלית בנרתיק ויצירת תנאים אידיאליים לכניסה להריון. נבדק ונחקר קלינית כבטוח לשימוש. למה זה כדאי? רכשי כעת >> יש דרך אחת יש דרך אחת חלקה ובטוחה […]

דיאפרגמה Caya

דיאפרגמה Caya מכסה את פתח צוואר הרחם ובכך חוסמת את מעבר הזרע מהנרתיק אל הרחם ומונעת הריון. גודלה וצורתה של דיאפרגמה Caya נקבע מדעית כך שיתאים לרוב הנשים. התכנון החדשני מפחית את הצורך בהתאמה מסורתית, והופך את אמצעי המניעה זמין גם כשהטיפול הרפואי אינו נגיש. יתרה מכך, העיצוב החדשני מספק נוחות יוצאת דופן; גבשושיות על שפת הדיאפרגמה מסייעות באחיזה ההופכת את ההחדרה לקלה ומדויקת יותר, בעוד שהכיפה הנוחה לאחיזה באצבעות מקלה על ההוצאה. מחקרים מראים שדיאפרגמה Caya בשימוש עם ג’ל Caya נותנת הגנה מקסימלית מפני כניסה להיריון. הרכב ג’ל ה- Caya מפחית את ניידות תאי הזרע על ידי שינוי ה-pH האופטימלי תוך יצירת סביבה עוינת לזרע בתוך הנרתיק.

ג’ל Caya

ג’ל Caya הינו ג’ל קוטל זרע טבעי המכיל רכיבים טבעיים בלבד ונטול הורמונים למניעת היריון. הג’ל יוצר, באמצעות צלולוז, מחסום פיזי נוסף בפתח צוואר הרחם ומוריד את ה- pH של הנוזל הנרתיקי. החומציות הגבוהה יותר, וצמיגותו של הג’ל גורמות לאפקט המונע את תנועתיות תאי הזרע. ג’ל Caya הוא הקוטל הטבעי היחיד שנבדק במחקרים ואושר לשימוש על ידי משרד הבריאות.
הג’ל מסיס במים וניתן להשתמש בו עם קונדומים המיוצרים מגומי טבעי או מפוליאוריתאן.
ג’ל Caya עושה שימוש בחומצה לקטית, בדומה למיץ לימון טבעי. החומציות של הג’ל, בדומה לזו של הלימון הינה גבוהה במיוחד. כך משתנה רמת החומציות בנרתיק ומשפיעה על זרע שבא במגע עם הג’ל. חומציות גבוהה מעכבת את תנועתיות תאי הזרע, ואף קוטלת את הזרע לאחר זמן קצר.
מומלץ לשימוש בשילוב עם דיאפרגמה Caya להגנה מקסימלית מפני כניסה להיריון.

כמוסות Premeno Duo

כמוסות Premeno Duo הן כמוסות וגינליות ללא הורמונים הנותנות מענה עבור יובש נרתיקי ותופעות הלוואי שלו. פתרון טבעי למניעת יובש ואי נוחות בנרתיק לנשים בכל הגילאים, מומלץ גם לשימוש בהנקה והריון, אין צורך לסבול יותר, פעילות מהירה והקלה לטווח ארוך.  הכמוסות מוחדרות לנרתיק בקלות, ללא שאריות דביקות או מלכלכות, והן מספקות הקלה מיידית לטווח ארוך ועוזרות להחזיר את ה-pH הטבעי לנרתיק. הרכיבים הפעילים הם בעלי תאימות ביולוגית, ולכן יש להם סיכון קטן מאוד לתופעות לוואי.

הטבליות מכילות חומצה היאלורונית אשר מתקנת את האלסטיות והלחות של הרקמות הריריות ועוזרת להחלמת הרקמה.
יש להשתמש בכמוסות Premeno Duo על בסיס יומי לפני השינה במשך 10 ימים, ולאחר מכן, לקבלת הקלה ארוכת טווח, שלושה ימים על פי הצורך.

גביעונית טוליפה

גביעונית Tulipa היא למעשה כוסית קטנה, רכה וגמישה, המוחדרת לנרתיק בזמן הווסת ומתיישבת בין דפנות הרחם ואוגרת את דם הווסת. הגביעונית היא בצורת פעמון ויושבת בפתח הנרתיק. הגביעונית עשויה מחומר הנקרא tpe, חומר הדומה בהרכבו לסיליקון רפואי. עקב כך ובתחזוקה נכונה הגביעונית יכולה להחזיק שנים רבות.
הגביעונית היא בריאה, בטוחה, ונוחה יותר לשימוש בזמן הווסת.
הגביעונית זמינה ב-2 מידות סטנדרטיות והבחירה ביניהן מתבצעת בהתאם לכמה קריטריונים.
הגביעונית בטוחה לשימוש והינה נטולת PBA, פלסטיק ולטקס.

יש להחדיר את הגביעונית במצב מקופל ולמקם אותה קרוב לפתח הנרתיק. הגביעונית נפתחת, שפתה יוצרת אטימה עם דפנות הנרתיק ונוזלי הווסת נאגרים בה. כשהגביעונית מתמלאת, יש לרוקן אותה ולנקות אותה לקראת שימוש נוסף. בסוף הווסת יש לחטא את הגביעונית ולאכסן אותה עד לווסת הבאה.

תפריט

התחילו צ'אט
1
צריכות עזרה?
היי,
צריכות עזרה?
דילוג לתוכן