כמוסות Premeno Duo

כמוסות Premeno Duo הן טבליות נרתיקיות המוחדרות לנרתיק בקלות ובנוחות, ומעניקות הקלה מידית ליובש בנרתיק, עם השפעה הנשמרת לטווח ארוך.

נשים חוות יובש בנרתיק עקב סיבות מגוונות כגון, הנקה, טיפולים נגד סרטן שד, גיל הבלות ולחץ. יובש בנרתיק עלול להוביל בין היתר לטווח רחב של בעיות הכוללות הופעה מחודשת של פטרת, גרד, צריבה, כאבים במתן שתן, כאבים בעת קיום יחסי מין וגירוי. טבליות Premeno® Duo, נותנות מענה עבור יובש נרתיקי ובכך מונעות את תופעות הלוואי הנלוות ליובש ואתרופיה נרתיקית.
הטבליות מוחדרות בקלות, אינן גורמות לתחושה דביקה או ללכלוך, ומספקות הקלה לטווח ארוך. הטבליות מסייעות בהחזרת ה-pH בנרתיק לרמה הטבעית. הרכיבים הפעילים הם בעלי התאמה ביולוגית, ולכן קיים סיכון קטן מאוד לתופעות לוואי בעת ולאחר השימוש.

כמוסות Premeno Duo

חומצה היאלורונית מתקנת את האלסטיות והלחות של הרקמות הריריות ועוזרת להחלמתן. השילוב בין חומצה לקטית וסודיום לקטאט מחזיר את ה-pH של הנרתיק לרמות הטבעיות. רמת חומציות טבעית מפחיתה את הסיכון לזיהום, ומסייעת בטיפול בדלקות חיידקיות של הנרתיק.
בנוסף, מחקרים שהתבצעו לאחרונה מראים כי חומצה היאלורונית מעכבת גדילה של פטריית הקנדידה, הזיהום הפטרייתי הנפוץ ביותר.
מומלץ להשתמש בטבליות Premeno® Duo על בסיס יומי לפני השינה במשך 10 ימים. לאחר מכן, להשגת הקלה ארוכת טווח ביובש נרתיקי, ניתן לעשות שימוש בטבליה כל שלושה ימים ועל פי הצורך.

פעילות מהירה והקלה לטווח ארוך

מחייה מחדש את דופן הנרתיק

איזון החומציות הנרתיקית

ללא חומרים משמרים

ללא הורמונים וקלה לשימוש

צרו עמנו קשר

חברת TerraGreen Medica היא המשווק הבלעדי שלדיאפרגמת ®Caya ו- ג’ל ®Caya בישראל. למידע נוסף, או לביצוע הזמנה, יש לפנות באמצעות דוא”ל ל- info@terragreenmed.com או להתקשר לטלפון  או לטלפון 972-392-22-00+
התחילו צ'אט
1
צריכות עזרה?
היי,
צריכות עזרה?
דילוג לתוכן