דיאפרגמת
Caya

דיאפרגמת Caya מכסה את פתח צוואר הרחם ובכך חוסמת את מעבר הזרע מהנרתיק אל הרחם ומונעת הריון. גודלה וצורתה של דיאפרגמת Caya נקבע מדעית כך שיתאים לרוב הנשים. התכנון החדשני מפחית את הצורך בהתאמה מסורתית, והופך את אמצעי המניעה זמין גם כשהטיפול הרפואי אינו נגיש. יתרה מכך, העיצוב החדשני מספק נוחות יוצאת דופן; גבשושיות על שפת הדיאפרגמה מסייעות באחיזה ההופכת את ההחדרה לקלה ומדויקת יותר, בעוד שהכיפה הנוחה לאחיזה באצבעות מקלה על ההוצאה. מחקרים מראים שדיאפרגמת Caya בשימוש עם ג’ל Caya נותנת הגנה מקסימלית מפני כניסה להיריון. הרכב ג’ל ה- Caya מפחית את ניידות תאי הזרע על ידי שינוי ה-pH האופטימלי תוך יצירת סביבה עוינת לזרע בתוך הנרתיק.

דיאפרגמה Caya

אמצעי ידידותי למניעת הריון נטול הורמונים

גודלה וצורתה של דיאפרגמת Caya נקבע מדעית כך שיתאים לרוב הנשים. התכנון החדשני מפחית את הצורך בהתאמה מסורתית, והופך את אמצעי המניעה לזמין גם כשהטיפול הרפואי אינו נגיש.

יתרה מכך, העיצוב החדשני מספק נוחות יוצאת דופן; סימני האחיזה על שפת הדיאפרגמה מסייעים באחיזה ובהובלה של הדיאפרגמה לתוך הנרתיק, ומקלים על החדרתה בצורה מדויקת למיקום הנכון ליעילות מירבית. שקע ההסרה מאפשר את הוצאת הדיאפרגמה בקלות.
מחקרים מראים שדיאפרגמת Caya בשימוש משולב עם ג’ל Caya, מספקת הגנה מירבית מפני כניסה להיריון. זאת מפני שהדיאפרגמה מהווה מכשול פיזי בפני תאי הזרע והרכב ג’ל ה- ®Caya מפחית את ניידות תאי הזרע על ידי שינוי רמת החומציות (pH) בנרתיק ויצירת סביבה עוינת לזרע בתוכו

דיאפרגמה Caya
מתאים לשימוש
כאמצעי מניעת היריון נטול הורמונים
תכולת האריזה
דיאפרגמת ®Caya , מיכל אחסון פלסטי, סרטון DVD הכולל הסבר על אופן השימוש, הוראות שימוש של היצרן
ממה עשויה הדיאפרגמה
סיליקון המאושר לשימוש רפואי
משקל (גרם)
118

מאושר על ידי משרד הבריאות

מאפייני דיאפרגמת Caya

שוליים

מספקים יציבות ועוזרים בהכוונת ה- ®Caya לעומק הנרתיק, בעת שהאישה מחדירה את הצד הקדמי

שקע הסרה

מאפשר הוצאה קלה של הדיאפרגמה באמצעות הכנסת אצבע האישה לתוכו ומשיכה כלפי חוץ

סימני אחיזה

מאפשרים את זיהוי מיקום האחיזה הנכון של הדיאפרגמה לקראת החדרתה וזאת על ידי מישוש בלבד

מידה

הדיאפרגמה מתאימה
לטווח רחב של נשים

צפה בסרטון

איך עובדת
®Caya Diaphragm

דיאפרגמה Caya
דיאפרגמה Caya
דיאפרגמה Caya

כיצד להשתמש 

דיאפרגמת Caya מוחדרת לנרתיק בדומה לטמפון. היא ממוקמת בין הקימור האחורי של הנרתיק למרווח שלפני עצם האגן (עצם הפוביס). כך מכסה הדיאפרגמה את פתח צוואר הרחם ומהווה מכשול פיזי המונע את מעבר הזרע לרחפ.

חשוב לזכור: יש להשתמש בדיאפרגמת Caya בשילוב עם ג’ל למניעת היריון (למשל, ג’ל ®Caya).

לאחר השימוש, יש לנקות את דיאפרגמת Caya באמצעות סבון ומים בלבד. אין צורך ואף לא מומלץ להשתמש באמצעי חיטוי. ניתן, באופן עקרוני להרתיח את דיאפרגמת Caya.לאחר זיהום נרתיקי, יש להחליף את דיאפרגמת Caya בחדשה. ניתן להשתמש בדיאפרגמת Caya שימוש רב פעמי, במשך שנתיים. לאחר תקופה זו, יש להחליפה בחדשה.

מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל, מספר רישום 28750001

שאלות נפוצות 

אין אמצעי מניעה שהינו בטוח ב 100%.
דיאפרגמת ®Caya בטוחה לפחות כמו הדיאפרגמה הקלסית. ככל שתדירות השימוש ב ®Caya גבוהה יותר, כך תחושי בטחון רב יותר והשימוש יעשה קל ונח.

השתמשי באצבע הארוכה על מנת להחדיר את דיאפרגמת ®Caya לעומק הנרתיק. כדאי לוודא שדיאפרגמת ®Caya ממוקמת נכון בצוואר הרחם, וודאי שהדיאפרגמה מכסה את צוואר הרחם ושקע ההסרה ממוקמם היטב מאחורי עצם הפוביס. אם ביצעת את ההחדרה בצורה נכונה, תוכלי לחוש את צואר הרחם מאחורי הדיאפרגמה. כך תדעי שאת מוגנת.

לאחר השימוש הראשון, דיאפרגמת ®Caya מותרת לשימוש רבפעמי במשך שנתיים בלבד.

תאי זרע כבר לא פעילים לאחר 6 שעות. השארת הדיאפרגמה בנרתיק לפרק זמן זה מקנה לך את ההגנה המרבית מפני הריון לא רצוי

השארת דיאפרגמת ® Caya בגוף האישה יותר מ 24 שעות עלולה לעודד צמיחה של חיידקים ולגרום לזיהום בווגינה. הזיהום עלול לגרום לתסמונת הלם רעלי.

כן, ה Caya® שלך נשארת ממוקמת היטב בנרתיק. יש לזכור להוסיף קוטל זרע המתאים לשימוש עם דיאפרגמה מסיליקון (למשל Caya ® ג’ל) בעזרת המוליך המיועד לכך לפני כל פעם נוספת שמקיימים יחסי מין

הסיכוי לקירעה של הדיפרגמה כמעט ונשלל כליל במחקרים. אם את רואה שדיאפרגמת ®Caya פגומה לאחר קיום יחסי מין אנא התייעצי עם הרופא המטפל באופן מיידי (ולא יאוחר מ- 5 ימים לאחר קיום יחסי המין) כדי לדון באפשרות מניעת הריון למרות הפגם שנתגלה – כגון גלולת היום שאחרי.

השימוש בג’ל קוטל זרע המתאים לשימוש עם דיאפרגמת סיליקון (®Caya ג’ל) הינו אמצעי חשוב להבטחת היעילות של דיאפרגמת ®Caya. בנוסף יש לוודא שדיאפרגמת ®Caya מוחדרת לנרתיק ומונחת במיקום הנכון. יש להחדיר את הדיאפרגמה לפני קיום יחסי המין ולא במהלכם.

הסירי את דיאפרגמת ®Caya והתייעצי עם הרופא המטפל.

כן, השימוש בדיאפרגמת ®Caya בהחלט אפשרי בזמן המחזור החודשי.

תחושה לא נעימה בנרתיק, גירוד או כאבים מצריכים התייעצות עם הרופאה המטפל.
בזמן הטיפול בדלקת או פטריה מומלץ להשתמש בקונדום בעת קיום יחסי מין במקום הדיאפרגמה. זאת על מנת להגן גם על בן הזוג מסיכוני הידבקות. בסיום הטיפול מומלץ לרכוש דיאפרגמה חדשה למען בטיחותך המירבית.

לחומרי סיכה על בסיס מים אין שום השפעה על היעילות של ®Caya , כך שניתן לעשות בהם שימוש ללא חשש.
חשוב לציין כי לא הוכח במחקר שכל חומרי הסיכה העשויים מסיליקון אינם מתאימים לשימוש עם דיאפרגמת . Caya ®, למרות זאת המלצתינו היא לעשות שימוש בחומרי סיכה על בסיס מים

לא, לדיאפרגמת ®Caya אין כלל השפעה על החשק המיני שלך מכיוון שאינה מכילה הורמונים.

ראשית בדקי שדיאפרגמת ®Caya ממוקמת נכון באמצעות האצבע שלך.
אם הנך ממשיכה לחוש כאבים עם דיאפרגמת ®Caya אנא פני לרופא המטפל.

החדירי את דיאפרגמת ®Caya שוב אל תוך הנרתיק לאחר מריחת כמות נוספת של ®Caya  ג’ל על ובתוך הדיפארגמה. אם דיאפרגמת ®Caya נפלטת החוצה לאחר המשגל או אם אינך מרגישה בטוחה אנא התייעצי עם הרופא המטפל לגבי אמצעי מניעה נוסף, כגון שיוש בגלולת היום שאחרי.

זה מאוד לא סביר, אך במקרים נדירים, בן הזוג עלול להרגיש את שולי הדיאפרגמה.

לא.
השימוש בדיאפרגמת ®Caya דורש הסתגלות מכיוון שהוא נעשה רק בעת הצורך- בזמן קיום יחסי מין.
ככל שתשתמשי ב דיאפרגמת ®Caya השימוש יהפוך קל ויעיל יותר

המלצות 

טרגרין מדיקל - היבואן הרשמי דיאפרגמה Caya

טל

בלי להיכנס ליותר מידי פרטים, רציתי לציין שחווית השימוש בדיאפרגמת ®Caya הייתה מעולה!

הרבה יותר קל להכניסה ולהוציאה מן הנרתיק בהשוואה לדיאפרגמות אחרות. מיקום הדיאפרגמה בצורה נכונה ואיפה שצריך היה נח. זה ממש “התיישב” במקום הנכון, מבלי שאצטרך להתחיל לחפש ולבדוק, מאוד נוח.
גם אני וגם בן זוגי לא חשנו בדיאפרגמה בעת קיום יחסי מין, זה לא הפריע ולא זז מהמקום.
המון תודה!!!

טרגרין מדיקל - היבואן הרשמי דיאפרגמה Caya

רונית

אני פזיותרפיסטית העוסקת בשיקום רצפת האגן, בריאות האישה, מטפלת בנשים לאורך מעגל החיים, כולל הריון ולאחר לידה. בין היתר אני מתאימה דיאפרגמות לנשים מזה כ- 3 שנים.
מעבר לכך שחשוב שהדיאפרגמה תהיה איכותית ואפקטיבית במניעת הכניסה להיריון, חשוב לי מאוד שהאישה תרגיש בנוח עם הדיאפרגמה בעת השימוש.
מאז שדיארפגמת ®Caya הושקה בארץ, אני מתאימה גם אותה למטופלות שלי.
הדיאפרגמה מאוד רכה ונוחה לשימוש, יש לה מבנה ידידותי שמותאם לנרתיק, קל להכניס אותה וקל גם להסיר אותה.
בשל העיצוב הייחודי והעדין שלה, היא נוחה לשימוש גם בקרב מטופלות שעדיין לא ילדו.
חשוב לי להדגיש שהשימוש בדיאפרגמה צריך להיות מלווה תמיד בג’ל קוטל זרע כדי להשיג לאפקטיביות מירבית.
אני ממליצה בחום על ®Caya ג’ל, כי הוא גם יעיל ביותר וגם טבעי. לכן אין לו תופעות לוואי (שבהן שנתקלתי בשימוש בקוטלי זרע אחרים). עוד לא היתה לי מטופלת שלא היתה מרוצה לאחר שהתאמתי עבורה את דיאפרגמת ®Caya.

צרו עמנו קשר

חברת TerraGreen Medical הינה המשווק הבלעדי של דיאפרגמת ®Caya ו- ג’ל ®Caya בישראל. למידע נוסף, או לביצוע הזמנה, יש לפנות באמצעות דוא”ל ל- info@terragreenmed.com או להתקשר לטלפון 072-392-22-00

התחילו צ'אט
1
צריכות עזרה?
היי,
צריכות עזרה?
דילוג לתוכן